Nimbus Bellington Takki on klassinen ja tyylikäs bisnestakki, jonka voi pukea esimerkiksi puvun päälle. Monikäyttöinen takki sopii niin toimistoon kuin kaupunkiin.
Takissa on miellyttävä neulos kauluksen sisäpuolella. Peitetyt vetoketjulliset taskut sivuilla ja povitaskut molemmilla puolilla.
Nimbus Bellington Takki
139,40 €Värit | Musta |
---|---|
Yksilöinti | 1-väripainatus1-väripainatus BrodeerausBrodeeraus Ei yksilöintiäEi yksilöintiä MoniväripainatusMoniväripainatus |
Malli | |
Mallisto | |
Materiaali | 100% Polyesteri,pongee. Vuori 100% Polyesteri twill, meleerattu vertikaalisti tikattu twill |
Koot |
Hinnat
Toimimme suoraan valmistavien tehtaiden kanssa ja näin ollen pystymme tarjoamaan aina markkinoiden kilpailukykyisimmät hinnat. Pyytämällä tarjouksen et sitoudu mihinkään. Laskemme teille parhaan mahdollisen hinnan, yleensä muutamissa tunneissa mutta viimeistään vuorokauden sisällä.
Tuotteen hinta on ALV 0%. Hintaan ei sisälly yksilöintiä tai mahdollisia aloituskustannuksia.
Toimitusaika
Toimitusaikaan vaikuttaa aina määrät, varastosaldot sekä yksilöintitapa. Merkkaamattomana saamme toimitettua tuotteet muutamassa päivässä. Merkattuna tuotteiden toimitusaika on yleensä 2-4 viikkoa, riippuen määrästä ja merkkaustavasta. Jos toimituksella on kiire, olemme erittäin joustavia ja teemme kaikkemme että saamme toimitettua tuotteet nopeammin.
Tilausmäärät
Asiakkainamme on niin isoja kuin pieniäkin yrityksiä ja kaikki tilaukset ovat meille tervetulleita. Tarkastamme aina tuotekohtaisesti mahdollisuuden esimerkiksi muutamien kappaleiden kyselyihin ja toimituksiin.